BIOGRAFIJE:
Zoran Mužić (Šibenik, 15. prosinca 1962) Završio je Gimnaziju u Šibeniku. Diplomirao je režiju na Akademiji za kazalište, film i televiziju 1986. Dugi niz godina djeluje kao samostalni umjetnik da bi od 1994. postao član Zagrebačkog kazališta lutaka kao umjetnički voditelj i stalni redatelj. Postavio je više od osamdeset predstava u većini zagrebačkih kazališta i kazališnih družina, te u kazalištima diljem Hrvatske. Režirao je uglavnom drame domaćih pisaca, komediografa i dramatičara postavljajući predstave pučkog sadržaja, komedije, klasične dramske tekstove i lutkarske predstave. Njegove predstave gostovale su na većini značajnih hrvatskih smotri i festivala osvajajući nagrade u raznim kategorijama, od glumačkih i autorskih pa sve do nagrada za režiju. Među nagradama koje je primio izdvaja se Prvomajska nagrada za režiju Hrvatskog društva dramskih umjetnika za režiju upravo Brešanove komedije Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja te Orden Danice s likom Marka Marulića. Među predstavama koje je Zoran Mužić režirao već se nalaze tri Brešanova dramska teksta i to spomenuta Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (HNK u Osijeku 1988), zatim Hidrocentrala u Suhom Dolu (GD Histrion, 1987) te Viđenje Isusa Krista u kasarni V.P. 2507 (SK Kerempuh, 1991). I sam rodom Šibenčanin, Zoran Mužić izvrsno poznaje mentalitet Brešanovih karaktera što jamči odličnu postavu njegove prve režije u kazalištu Komedija.
Lidija Zozoli (Varaždin, 29. listopada 1970) Diplomirala je Kroatistiku na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Kazališnu kritiku i radove o kazališnoj umjetnosti kontinurano piše od 1994. Radila je u Gradskom uredu za kulturu (1997 – 1999), a iduće dvije godine suradnik je Hrvatskog centra ITI (uređuje i dva sveska biltena Hrvatska drama). Uređivala je kazališnu rubriku Vijenca (1999-2001) i časopis Hrvatsko glumište (2004-2006). Član HND-a od 1997. a član HDKKIT te HDDU-a je od 2000. Status samostalnog umjetnika i člana HZSU ima od 2002. Dramaturškim se radom bavi od 2004. (Shopping&Fucking M. Ravenhilla, red. Damir Mađarić, Teatar &TD). Surađuje s kazalištem Komedija od 2004. Ovo je njezina prva kazališna suradnja s redateljem Zoranom Mužićem.
Darko Bakliža (Krapina, 26.rujna 1958) Diplomirao je slikarstvo na Akademiji likovnih umjetnosti 1987. u klasi prof. Đure Sedera. Samostalno je izlagao u Zagrebu, Rijeci, Splitu, Varaždinu, Budimpešti, Pragu… Radio je u inozemstvu kao dizajner interijera, scenograf i kostimograf te boravio u SAD (Indiana University of Pennsylvania) i Velikoj Britaniji (Nottingham Trent University) u svojstvu gosta predavača.
Uz slikarski i pedagoški rad bavio se i ilustracijom, dizajnom, pisanjem, skladanjem.Autor je preko trideset kazališnih scenografija, a s redateljem Zoranom Mužićem do sada je surađivao na njih desetak. Zadnjih nekoliko godina uglavnom radi kratke animirane art filmove s kojima je do sad sudjelovao u programima pedesetak raznih filmskih smotri i festivala i za koje je dobio više prestižnih nagrada.
Izvanredni je profesor na Akademiji likovnih umjetnosti i Studiju za design u Zagrebu.
Elvira Ulip nakon završenog studija dizajna počinje surađivati s poznatim i afirmiranim hrvatskim kostimografima (Ika Škomrlj, Ljubica Wagner, Zlatko Bourek i Dijana Kosec-Bourek) te stječe znanje i kreativno iskustvo kojim se služi u mnogim kostimografijama. Stalno je zaposlena u kazalištu Komedija gdje je ostvarila samostalne kostimografije u predstavama Kaos u kulisama, Kako se uzme, Priča s južne strane, Boccaccio, Tko pjeva zlo ne misli, Nosonja, Bajadera, Kajkavski rekvijem te niz kostimografskih suradnji kao sukostimograf. Autor je kostimografije za filmove Četverored i Duga mračna noć a surađivala je kao kostimografkinja i na filmovima Sofijin izbor, Glembajevi, Kamenita vrata. Dobitnica je Nagrada hrvatskog glumišta i Nagrade za kostimografiju na ASSITEJ-evom festivalu.
Igor Karlić (Pula, 15. ožujka 1958) Bavi se glazbom profesionalno od 1990. djelujući kao skladatelj, aranžer i izvođač scenske glazbe. Surađujući s mnogim kazališnim redateljima ostvario je više od dvije stotine predstava u većini kazališnih kuća u Hrvatskoj te sudjelovao na brojnim festivalima, scensko-glazbenim manifestacijama i projektima. Stalni je suradnik Kazališta Mala scena, Kazališta Virovitica i GKL u Rijeci. Status slobodnog umjetnika dodijeljen mu je 2000. a dužnost predsjednika HGU Rijeka i PGŽ obnaša od 2003. Dobitnik je niza priznanja i nagrada među kojima se izdvajaju dvostruka Nagrada Županije primorsko-goranske za poseban doprinos kulturi, nagrade za glazbu na festivalima SLUK 2005. i 2007.(u režiji Zorana Mužića), nagrada za glazbu na međunarodnom festivalu kazališta za mlade u Subotici u konkurenciji predstava iz 25 zemalja.